Демонтаж

12
13
14

Демонтажні роботи в Дніпрі

Компанія «Каска» виконує демонтажні роботи (Дніпропетровськ) будь-якої складності: демонтаж стін, демонтаж бетону, демонтаж будинків, демонтаж підлог.
У будь-якому будівництві важливу роль відіграє сама підготовка. Під підготовкою мається на увазі розчищення будівельного майданчика, тобто знесення старих будівель.

Таким чином, знос – це зведення будівель і споруд, що утворюють цілісні структури.

Під демонтажем прийнято розуміти повний або частковий знос будівлі, стін, перегородок, підлог, плитки і т.д. В даний час знесення деяких об’єктів вимагає наявність проекту і дозволу на демонтажні роботи, так як це не є безпечним. А саме, для перепланування квартири необхідний проект, узаконений в декількох інстанціях. Але навіть при наявності проекту є певні конструкції, які зносити строго заборонено.

Розрізняють два основні способи знесення:
1. Розбір структури по частинах;
2. Розвал структури.

Вибір одного з методів визначається станом споруди, наявністю довколишніх будов і близькістю до місць скупчення людей.

Будь демонтаж або знесення конструкції це завжди трудомісткий, брудний, запорошений і, що важливо, непередбачуваний процес. Необхідно враховувати такі неприємні аспекти, які зможуть ускладнити роботу, як: безпека, прибирання бруду і завалів, шум і т.д.

Ми пропонуємо Вам свої послуги по знесенню і демонтажу.

Завдяки правильному підбору кадрів – досвідчених фахівців, грамотному поєднанню обладнання компанія «Каска» гарантує професійність і якість робіт по знесенню і демонтажу будівель різної складності в поставлені терміни і за справедливою ціною.

Ми пропонуємо економічно ефективні рішення по знесенню.

За час своєї десятирічної роботи наші фахівці оволоділи навичками, які призводять до успішного і безпечного завершення будь-якого проекту. Мета компанії «Каска» завершити роботу зі знесення нижче бюджету і раніше обумовлених термінів, заощадивши гроші і час замовника.

Наші фахівці стежать за дотриманням техніки безпеки при виконанні робіт. Ми цінуємо наших співробітників і Вашу власність!

Компанія «Каска» пропонує Вам спектр послуг по знесенню і демонтажу промислових будівель, приватних будинків і інших конструкцій різної складності. Для нас ніяка робота не є занадто складною або занадто простий.

Зв’яжіться з нами і Ви отримаєте консультацію грамотних фахівців вже сьогодні!

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!