Зварювально-монтажні роботи

25
24
26

Зварювально-монтажні роботи

Зварюванням називають технологічний процес отримання механічно нероз’ємних з’єднань, що характеризуються безперервністю структур – безперервної структурної зв’язком.
Це технологічний процес, за допомогою якого виготовляються всі основні конструкції гідротехнічних споруд, парових і атомних електростанцій, автодорожні, міські та залізничні мости, вагони, навідні і підводні кораблі, будівельні металоконструкції, все-можливі підйомні крани та багато інших виробів.
Якщо деякий час тому конструкції виготовлялися в основному з відносно просто зварюються, то в даний час, поряд з традиційними, для зварних конструкцій застосовуються матеріали з дуже різними фізичними характеристиками: корозійностійкі і жароміцні стали і сплави, нікелеві і мідні сплави з особливими властивостями, легкі сплави на алюмінієвій про магнієвої засадах, титанові сплави, ніобій, тантал та інші метали і сплави.
Різноманіття зварюються конструкцій і властивостей матеріалів, використовуваних для виготовлення, змушують застосовувати різні способи зварювання, різноманітні зварювальні джерела теплоти.
Зварювальні роботи для здійснення, яких потрібне спеціальне обладнання, висококваліфіковані фахівці-зварювальники, відносяться до особливого виду послуг, і не всі організації в змозі їх надавати.
На сьогоднішній день на ринку численна кількість пропозицій зі зварювальних робіт, але компанія «Каска» має в наявності спеціальне обладнання для виконання різних зварювальних робіт і висококваліфікованих майстрів.

Наша компанія виконує зварювальні роботи будь-якої складності, обсягу та технічної доступності (монтаж, демонтаж, реконструкцію металоконструкцій, монтаж трубопроводу і устаткування під тиском). При необхідності додаткова механічна обробка: точіння (токарна), фрезерування, свердління.

Застосовувані види зварювання:

• РДС (ручна дугова зварка);
• Газозварювання-пайка кольорових металів (латунь, мідь), а також виробів з легованої сталі та алюмінію;
• газозварювання (кисень, ацетилен, пропан);
• електрогазосварка вольфрамовим неплавлюющім електродом в захисних газах (аргон);
• напівавтоматичне зварювання плавлюющім електродом в захисних газах (суміш на основі аргону, вуглекислота);
• газорезка металів.
Як зварюються можуть використовуватися:

• алюміній і його сплави;
• кольорові метали і сплави (латунь, мідь)
• низько і високолеговані стали.
На даний момент ми готові запропонувати нашим клієнтам високоякісні послуги:

• заміна та ремонт технологічних трубопроводів на промислових підприємствах;
• монтаж і зварювання магістральних трубопроводів води і пара ГВС (гарячого водопостачання), ХВП (холодного водопостачання);
• монтаж вертикальних і горизонтальних резервуарів, ємностей;
• монтаж компресорних, котлів, насосів та їх обв’язка;
• виготовлення малогабаритних металовиробів.
Фахівці (зварювальники – монтажники) своєчасно проходять атестацію, мають допуски на проведення газополум’яних і зварювальних робіт.

Ми готові запропонувати своїм клієнтам, найякіснішу зварену роботу, як на своїх виробничих лініях, так і з виїздом за адресою замовника. Висококваліфіковані зварники виконають якісне зварювання в суворій відповідності з нормативною документацією.

Точна вартість зварювальних робіт розраховується кошторисником після візуального огляду об’єкта нашим фахівцем і проведення необхідних замірів обсягів зварювальних робіт.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!