Укладання кахлю

31
33
32

Укладання кахлю в Дніпрі

Кахель – один з найбільш затребуваних облицювальних матеріалів. Будівельні магазини пропонують величезний асортимент в самій різноманітній палітрі відтінків, до того ж він невибагливий у догляді, стійкий до механічних пошкоджень і просто естетичний.

Зараз в інтернеті можна знайти безліч майстер-класів по укладку Качельної плитки своїми руками. На перший погляд може здатися, що це досить просте заняття, але початкове враження оманливе. Скільки матеріалів було зіпсовано неправильної підгонкою і обрізанням, хоч греблю гати. Тому оптимальний варіант – звернутися до фахівця, це швидше і точно вигідніше, ніж купувати нову плитку замість зіпсованої, особливо якщо мова йде про елітну продукції. Саме такі майстри працюють в нашій компанії: виконаємо як стандартну укладку без вишукувань, так і декоративні панно в мозаїчному стилі.

Результат:

Укладання кахлю або керамічної плитки не тільки дозволяє домогтися рівної гладкої поверхні, професійно виконана робота забезпечує водо – і пароізоляцію, а покриття при належному догляді довго зберігає первинний вигляд.

Особливості:

При виборі плитки необхідно звернути увагу на її призначення, так, кахель для підлоги не підходить для облицювання стін, головним чином через те, що має велику товщину і буде гірше триматися на вертикальній поверхні. Настінні варіанти непридатні для підлоги – вона може не витримати навантаження. До того ж не має антиковзаючого покриття, а це загрожує травмами.

Переваги:

Простота в догляді – легко миється, не вимагає використання спеціальних миючих засобів і надмірних зусиль. Довговічність – стійкий до тертя і механічних пошкоджень, впливу води і гарячої пари. Чи не руйнується від підвищеної вологості, не блякне навіть від частого миття.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!