Фасадні роботи

34
35
36

Фасадні роботи в Дніпрі

Всі види фасадних робіт: утеплення стін мінеральною ватою, утеплення стін пінопластом, фарбування фасаду, штукатурка фасаду.

Фасадні роботи – це сукупність ремонтно-будівельних робіт, які спрямовані на створення естетично приємного зовнішнього вигляду будівлі і захисту внутрішнього простору будівлі від несприятливих умов навколишнього середовища. Через постійного впливу кліматичних факторів (різноманітні опади, вплив прямих сонячних променів, низьких або високих температур) фасад будівлі потребує періодичного ремонту.

Якщо фасад Вашої будівлі потребує ремонту або оновленні, зателефонуйте нам і ми оперативно вирішимо завдання будь-якої складності. Після нашої роботи Ваш фасад буде виглядати як новий, незалежно від його віку!

Всі ремонтні і будівельні роботи фасадів необхідно проводити вчасно, підтримуючи міцність конструкції, надаючи їй гарну тепло- і звукоізоляцію, захист від впливу кліматичних факторів і зберігаючи її естетичний зовнішній вигляд.

Всі фасадні роботи проводяться з метою:
Захисту від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища;
Продовження терміну служби будівлі;
Винятки промерзання стін;
Створення простоти в обслуговуванні;
Підвищення звукоізоляції;
Створення теплоізоляції;
Поліпшення зовнішнього вигляду.
В даний час фасадні роботи проводяться, як правило, з метою теплоізоляції. Так як, ізольовані будівлі – це комфорт і економія. Використовуючи нинішні високоефективні ізоляційні матеріали, можна досягти абсолютно нових технічних і дизайнерських можливостей. При правильному плануванні досягаються дуже високі показники теплоізоляції, навіть при тонкої конструкції.
Широкий вибір фактур, колірної гамми дозволяють оформити фасад будівлі найрізноманітнішим чином. У своїй роботі ми використовуємо якісні матеріали, маючи доступні ціни.

Вибираючи команду «Каска» Ви вибираєте професійний підхід до виконання замовлень будь-яких обсягів і різного рівня складності.

Переваги вибору компанії «Каска»:

Десятирічний досвід роботи в цьому напрямку;
Робота тільки з високоякісними матеріалами;
Використання ефективних технологій;
Оперативність виконання;
Досвідчені та кваліфіковані співробітники;
Доступність цін;
Гарантія якісних і ефективних послуг.
Ми знаходимо підхід до кожного клієнта, пропонуємо вигідні і комфортні умови в роботі. Ми готові розглянути будь-які варіанти співпраці. Наша робота це міцний, довговічний і естетичний вигляд Вашого будинку.
Ви зацікавлені? Зателефонуйте і замовте фасадні роботи у нас!

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!