Сантехніка

22
21
23

Послуги сантехніка в Дніпрі

Наші фахівці – це сантехніки з багаторічним досвідом, які готові оперативно надати консультативну та практичну спеціалізовану допомогу з усіх питань, що стосуються сфери водопостачання, водовідведення та опалення.

Ми пропонуємо широкий спектр сантехнічних робіт – починаючи від установки крана, змішувача, або точки сантехніки, а також заміни їх комплектуючих – до комплексного ремонту всієї системи водопостачання, каналізації та опалення.

Грамотні майстри виконають монтаж сучасних систем опалення, установку модернізованої сантехніки (гібробокси, ванни типові і нестандартні, різні модифікації душових кабін та інші санітарно-технічні вироби та аксесуари), а також всі види робіт з системою каналізації в вашому домі.

Ви можете замовити послугу будь-якої складності у зручний для вас час і за прийнятною ціною!
Враховуйте, що ми також пропонуємо послугу виїзду майстра-сантехніка за матеріалами. Послуга коштує недорого і допоможе вам заощадити не тільки гроші (в разі покупки невідповідних комплектуючих), але і ваш час!
Якщо у вас планується капітальний ремонт сантехніки, який передбачає заміну старих труб, стояків водопостачання та каналізації, оновлення системи опалення (частково або повністю), ми завжди готові надати попередню консультацію, яка допоможе вам отримати повний прорахунок і вартість всіх сантехнічних робіт і необхідних матеріалів!

Виклик сантехніка Дніпро
Менеджер при прийомі заявки на виклик сантехніка на будинок в Дніпрі завжди візьме до уваги всі ваші побажання, зробить попередній прорахунок і озвучить ціни по вашому запиту.

Ми завжди готові надати консультацію в усній формі по телефону або з виїздом на будинок, а також скласти письмову кошторис послуг, якщо це буде потрібно. Тому ви будете знати точну вартість робіт.

І найважливіше, ми гарантуємо якісне обслуговування та професійне виконання сантехнічних робіт в Дніпропетровську будь-якого рівня складності!

Збережіть час – викликайте досвідченого майстра сантехніка в Дніпрі!

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!