Машинна штукатурка

3
mehanizirovannaya-shtukaturka
2

Машинна штукатурка в Дніпрі

Машинна штукатурка – сучасне рішення для обробки і вирівнювання стін, стель, укосів і інших поверхонь, яке має ряд переваг в порівнянні з ручним способом нанесення матеріалів. Завдяки механізації процесу склад виходить однорідніше, лягає більш рівномірним шаром, а робота виконується швидше і легше. До того ж штукатурна станція компактна і відрізняється низьким рівнем освіти будівельного пилу.
При всіх своїх плюсах механічна штукатурка має одні мінус – непрофесіоналізм оператора нівелює всі позитивні враження про ефективність цього методу. Але цей недолік легко вирішуємо – звертайтеся в нашу компанію, у нас працюють тільки фахівці вищої кваліфікації, у яких є все, що потрібно для блискучого результату: досконале знання технології, величезний практичний досвід і вміння поводитися зі спеціалізованим обладнанням

Результат:

Міцні ідеально рівні поверхні, повністю готові до подальшої обробки: нанесення декоративного покриття, наклеювання шпалер і т.д. Також підвищуються тепло- і звукоізоляційні показники. При механічному оштукатурюванні мінімізується ймовірність помилок, знижується витрата матеріалів і вартість робіт.

Особливості:

Для житлових і комерційних об’єктів застосовується гіпсова механічна штукатурка стін і стель, оскільки цей варіант підходить тільки для сухих приміщень. Якщо мова йде про будівлі, в яких підвищена вологість або відсутнє опалення (басейнах, підвалах або гаражах), то використовують цементно-вапняну штукатурку.

Переваги:

Максимальна результативність при мінімальних фінансових і тимчасових витратах; абсолютно рівна поверхня і чітко витримані кути; акуратність: при приготуванні розчину вода подається безпосередньо в закритий резервуар, а технологія нанесення дозволяє уникнути розбризкування; фінішна шпаклівка необов’язкова – досить шліфування.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!