Гіпсокартонні роботи

10
11
stoimost-gipsokartonnykh-rabotе

Гіпсокартонні роботи в Дніпрі

Гіпсокартон – відносно простий, швидкий і неймовірно ефективний спосіб вирівняти стіни і стелі, так як надійно приховає недоліки приміщення і комунікації, незначно скоротивши вільний простір. Також технологія використовується для монтажу віконних укосів, будівництва міжкімнатних перегородок, облаштування багаторівневих стельових і стінних конструкцій, зведення архітектурних елементів і оформлення камінів.
Хочете реалізувати ексклюзивний дизайн інтер’єру з хитромудрими декоративними елементами, багаторівневими конструкціями цікавими ідеями? Або просто домогтися абсолютно рівних поверхонь без зайвих витрат, сміття і за короткий термін? Звертайтеся в компанію «Каска» – наші фахівці втілять в життя навіть самі незвичайні і вправні задумки!

Результат:

Гіпсокартонні роботи дозволяють отримати ідеально рівні поверхні, готові до подальшої обробки. Якщо мова йде про архітектурні конструкціях і декоративних елементах, то це швидкий і досить бюджетний спосіб додати приміщенню індивідуальність і втілити вишукані дизайнерські рішення.

Особливості:

Гіпсокартон – невибагливий матеріал, який до того ж має низку чудових характеристик: екологічний, нетоксичний, негорючий, йому легко надати будь-яку форму, просто змочивши водою. Також може використовуватися в помірно вологих приміщеннях, але без прямого контакту з рідиною.

Переваги:

Серед переваг можна виділити функціональність, широкі можливості застосування, простоту монтажу при зведенні нехитрих конструкцій, легкість, зручність в транспортуванні, безпеку, низьку теплопровідність, відмінні ізоляційні властивості і, звичайно ж, демократичну вартість.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!