Стяжка напівсуха

28
30
29

Напівсуха стяжка підлоги в Дніпрі

Напівсуха стяжка
Відмінна альтернатива звичним сухого та мокрого стяжки. Технологія дозволяє виконати роботу швидко і акуратно, підходить для похилих ділянок. Не має потреби в додатковій гідроізоляції. Не потребує особливих умов – температура від -5 до 40 °, вологість 60-95%, підходить для зовнішніх і внутрішніх робіт. Після повного висихання можна приступати до укладання плитки, паркету та інших декоративних покриттів.

Технологія напівсухий стяжки підходить для виконання вручну, але для кращого результату рекомендується використовувати спеціалізоване дороге устаткування. До того ж, перші спроби можуть не увінчатися успіхом, і замість економії часу, коштів і енергії результат вийде зворотним. Але можна довірити роботу досвідченим фахівцям, у яких є все необхідне: навички, знання нюансів, обладнання та інструмент. Будівельна компанія «Каска» завжди готова зробити напівсуху стяжку в кращому вигляді!

Результат:

Дозволяє домогтися міцної ідеально рівній поверхні з бездоганно гладкою основою без додаткового вирівнювання. Укладання займає один день, вже через добу по стягуванню можна ходити, так як висихає вона швидше аналогів, але для подальших оздоблювальних робіт необхідно більше часу і контроль вологості.

Особливості:

Суміш готується з мінімальним вмістом води і замішують до стану, коли при стисканні їх неї не буде виділятися волога. Такий розчин не заливають, а насипають, після чого розрівнюють. Для технології характерна відсутність бризок. Для додаткової міцності стяжку армують пропіленових волокнами. Після укладання стяжку рекомендується накрити поліетиленовою плівкою.

Переваги:

Швидковисихаюча абсолютно рівна поверхня; фінішне вирівнювання необов’язково; щоб уникнути появи тріщин і пустот, рекомендується використовувати затирочні машину; через низький вміст води повністю виключається ризик протікання, так що можна обійтися без гідроізоляції; невисока вартість щодо аналогів.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!