Покрівля

16
17
15

Покрівельні роботи в Дніпрі

Покрівля
На перший погляд, немає нічого простішого ніж покрівля. Але насправді все набагато складніше. Покрівля являє собою цілий ряд компонентів, які працюють разом. Основна функція покрівлі – захистити внутрішній простір будинку від несприятливих умов зовнішнього середовища і перепадів температур.
Покрівельні роботи включають в себе чотири важливі елементи: проведення вентиляційної системи, створення несучої конструкції покрівлі, термо- і пароізоляція, і водовідведення. Неправильне проектування та збирання на будь-якому етапі негативно відбитися на всьому будинку.
Всі види покрівельних робіт: покрівля бітумною черепицею, покрівля металочерепицею, покрівля профнастилом, покрівля руберойдом, покрівля шифером, мансарда.

Будівельна компанія «Каска» допоможе Вам з вибором правильних матеріалів і технологій для досягнення ідеального мікроклімату у Вашому будинку, і надійного захисту від будь-яких непередбачених погодних умов.

Ми спеціалізуємося на покрівлі для житлових, комерційних і промислових будівель і пишаємося тим, що можемо реалізувати проекти різного масштабу індивідуально під замовника. Наші послуги вищої якості, і ми маємо хорошу репутацію серед наших клієнтів.

Будівельна компанія «Каска» має десятирічний досвід роботи на ринку покрівельних робіт Дніпропетровської області. Накопичений досвід і команда професіоналів, гарантують якість нашої роботи. Консультанти нашої компанії допоможуть Вам підібрати всі необхідні матеріали для Вашої нової покрівлі, скласти проект і розробити дизайн.

Нас рекомендують друзям і знайомим
Досвідчена команда будівельників-покрівельників
Сучасні технології будівництва та ремонту покрівлі

Зв’яжіться з нами сьогодні будь-яким зручним для Вас способом.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!