Малярні роботи

18
20
19

Малярські роботи в Дніпрі

Малярні роботи
Це заключний етап ремонтних робіт, на підставі якого формується враження про інтер’єр в цілому, тому до вибору фахівців для його виконання варто підійти відповідально. Звичайно, пофарбувати стіни або стелю можна і самостійно, але думка про те, що малярні роботи – це тільки фарбування, помилково. Сюди входить комплекс послуг, який ділиться на підготовчі та фінішні.

Якісно фарбування можливо тільки при дотриманні алгоритму дій і знанні нюансів процесу. Замовляючи малярні роботи в компанії «Каска», Ви можете бути впевнені в їх належному виконанні, а значить, і в довговічності результату. Поверхні, пофарбовані нашими співробітниками, не тріскаються, не відшаровуються і зберігають естетичний зовнішній вигляд довгий час

Результат:

В результаті фарбування виходить стильний монохромний інтер’єр, легко доповнюється декором, який не вступатиме в конфлікт з іншою обстановкою, як це може траплятися при поєднанні декількох відтінків. При бажанні ремонт легко освіжити або кардинально змінити, лише перефарбувавши.

Особливості:

Крім безпосередньо фарбування, необхідний підготовчий етап. Грунтовка стане надійною основою для подальших дій, якщо її проігнорувати, можлива поява дефектів і тріщин. Слідом наносять шпаклівку: спочатку стартовий шар, потім фінішний, після чого проводиться шліфування. Тепер поверхня рівномірна і готова до фарбування.

Переваги:

Серед переваг можна відзначити невисоку вартість, широку кольорову гаму пропонованої виробниками продукції, можливість легко міняти інтенсивність відтінку кількістю шарів, варіативність технік нанесення фарбувального складу.

Подивитися наші роботи

Ми можемо допомогти вам з наступними послугами:

Послуга Ціна
Машинна штукатурка від 90грн/м2
Стяжка напівсуха від 100грн/м2
Гіпсокартонні роботи від 100грн/м2
Укладання кахлю від 180грн/м2
Малярні роботи від 100грн/м2
Демонтаж від 40грн/м2
Покрівля Договірна
Зварювально-монтажні роботи Договірна
Бетонні роботи Договірна
Електрика Договірна
Сантехніка Договірна
Фасадні роботи Договірна

Потрібні професійні ремонтно-будівельні роботи? Викличте фахівця прямо зараз!